Мінерали природної формули Beauté minérale

В пористому шарі вапняку утримуються запаси води, котрі під тиском намагаються дістатися поверхні. Але між водоносним вапняком і поверхнею залягає шар блакитної кембрійської глини. Щільна структура глини не має щілин і прямих протоків. Саме тому молекули води під тиском просочуються між мікроскопічними частинками глини, з’являючись на поверхні у вигляді маленьких краплинок, схожих на росу. Завдяки тиску, вода збирається на глині і підіймається до самої поверхні землі. Для проходження шару блакитної глини. Котрий у цьому місці сягає товщини 22-24 метри, молекулі води потрібні десятиліття. Саме тому за цей час вода встигає розчинити у собі навіть малорозчинні мінерали блакитної глини.

спа косметика

Дослідження цього природного джерела проводилось Українським науково-дослідним інститутом медреабілітації та курортології з 2010 року. За результатами аналізів природнього складу води Beaute minerale, з врахуванням сезонного (літнього і весняного) коливання:

Аналіз №364 від 10.08.2010 : Кальцій – 150 мг/л, Магній – 48,6 мг/л, Кремнієва кислота – 28,65 мг/л

Аналіз №202 від 04.04.2011 : Кальцій – 78 мг/л, Магній – 26,7 мг/л, Кремнієва кислота – 34,01 мг/л

Виявлено, що за сезонними коливаннями в період зменшення вмісту кальцію і магнію, зростає вміст кремнієвої кислоти. Якщо порівнювати Beaute minerale з відомими за своїми косметичними характеристиками водами Perrier і Evian, то побачимо такі результати:

Мінерал

Perrier Evian Beaute minerale

Кальцій

150 70-90

70-150

Магній

6,8 20-40

25-50

Кремнієва кислота 9-17

20-40

Як видно з порівняння, Beaute minerale лише в незначній мірі поступається Perrier у вмісті кальцію, а за вмістом магнію і кремнію є беззаперечним лідером. Ось чому косметичні засоби на основі мінеральної води “Beaute minerale” є унікальними і неповторними. Вода Beauté minérale по суті є екстрактом блакитної глини котрий, на відміну від щойно приготовленого розчину, містить найактивніші мінерали, нерозчинні у воді у звичайних умовах.

Магній – знаменитий «заспокійливий» мікроелемент: він широко використовується у виробництві препаратів, показаних для релаксації (нервів, м’язів, включаючи серцеву, судин), усунення судом та спазмів. Приблизно ту ж дію він чинить на шкіру. Втім, цим ефектом його популярність як компонента косметики не обмежується: магній, залежно від форми, здатний виявляти численні позитивні ефекти, тому сьогодні він просто незамінний у б’юті-індустрії. Окрім присутності магнію в сполуках, таких, як гідрокарбонати, сульфати і хлориди, у даній воді висока концентрація магнію в чистому виді.

Кремнієва кислота оздоровлює слабке витончене волосся, усуває ламкість та розшаровування нігтьових пластин, підтримує нормальний рівень вологи в шкірних покривах. Елемент підвищує синтез колагену, зміцнює та розгладжує шкіру, прискорює процеси регенерації.

Кальцій знаходиться у клітинах епідермісу, де виконує основну роботу. З його допомогою регулюється синтез ліпідів, відновлюється бар’єрна функція епідермісу, підтримується стабільність вологоутримуючої функції, а також сприяє більш щільній будові клітин шкіри. Підтримує антиоксидантну систему, зберігаючи цілісність колагенових та еластинових волокон.

При дефіциті кальцію можна помітити надмірну сухість шкіри, підвищену чутливість до факторів зовнішнього середовища. З віком у шкірі порушується кальцієвий баланс у шкірі. Це призводить до нерівномірного розподілу його в шарах шкіри та відкладання у вигляді нерозчинних солей, кількість яких, з віком, збільшується. Цей процес і призводить до появи зморшок на обличчі, а разом з іншими несприятливими факторами сприяє старінню шкіри. Існує також зв’язок між набряклістю та дефіцитом кальцію.

Мінеральна вода Beaute minerale виявилась унікальною сировиною, для виготовлення на її основі косметичних засобів по догляду і очищенню шкіри та волосся. На сьогоднішній день налагоджено випуск Тоніків і Міцелярної води з вмістом мінералів блакитної глини, водночас розроблена і апробована технологія обробки початкової сировини шляхом видалення зайвої води, котра дозволяє збільшити концентрацію важливих мінералів у декілька разів. Очікується випуск косметичних засобів з підвищеним вмістом мінералів (креми, маски, гелі і шампуні) з надвисокою ефективністю косметичної дії.