Тонік для обличчя відновлюючий з мінералами блакитної глини

Тонік для обличчя

Тонік для обличчя

Тонік для обличчя відновлюючий – це косметичний засіб, який допомагає відновити тонус і здоров’я шкіри. Він містить в своєму складі активні інгредієнти, такі як антиоксиданти, вітаміни, мінерали та інші корисні речовини, котрі походять з блакитної глини та рослинних екстрактів. Ексклюзивний вміст розчиненого у воді кальцію, магнію і кремнієвої кислоти, надає тоніку особливих характеристик:

Зволоження: Тонік допомагає підвищити рівень зволоженості шкіри і попередити втрату вологи. Він може допомогти зберегти гладкість і м’якість шкіри.

Відновлення: Тонік відновлюючий допомагає відновити пошкоджену шкіру та покращити її текстуру і вигляд. Він може також допомогти зменшити появу ознак старіння, таких як зморшки, плями та темні кола під очима.

Захист: Тонік допомагає захистити шкіру від шкідливих факторів довкілля, таких як сонце, забруднення повітря і стрес. Він зміцнює бар’єрну функцію шкіри і покращує її захист.

Очищення: Тонік може очистити шкіру від забруднень, пилу і інших забруднювачів, які можуть запобігти її здоров’ю та красі. Він може також допомогти зменшити виливання себуму і зменшити появу прищів і комедонів.

Сприяння здоровому вигляду: Тонік допомагає підвищити яскравість і здоровий вигляд шкіри. Він може допомогти зменшити тьмяність і покращити колір шкіри.

Тонік для обличчяУзагалі, тонік відновлюючий з додатковим магнієм, кальцієм і кремнієвою кислотою – це корисний засіб для підтримки здоров’я шкіри.

Вміст – 250 ± 10 мл.

Склад продукту: Мінеральна вода “Beaute minerale”, гліцерин, д-пантенол, суміш екстрактів  чайного дерева, ромашки, мандарину, лаванди, жасміну, суміш ефірних масел, феноксіетанол

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення

Вартість зі знижкою 150 грн.

Тонік для обличчя купити