Міцелярна вода з мінералами блакитної глини

Міцелярна вода

Міцелярна вода

Міцелярна вода “Beaute minerale” створена на основі мінеральної води, котра століттями настоюється в шарі блакитної глини. Завдяки цьому у воді присутня велика кількість кальцію, магнію і кремнієвої кислоти, котрі надають їй природних антиоксидантних властивостей.

Кальцій – це мінерал, який необхідний для здорових кісток, зубів та м’язів. Крім того, кальцій відіграє важливу роль у підтриманні здорової шкіри. Кальцій регулює водний баланс в організмі, що впливає на гідратацію шкіри та захист від сухості та лущення. Крім того, кальцій допомагає зберігати колаген, що є ключовим компонентом для здорової шкіри.

Магній також має важливе значення для здоров’я шкіри. Магній допомагає зберігати вологу в шкірі, зменшує запалення та захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами. Також магній впливає на регулювання рівня стресу та підтримує здоровий сон, що також може відображатися на здоров’ї шкіри.

Міцелярна вода з кремнієвою кислотою може бути корисною для покращення здоров’я і вигляду шкіри. Кремнієва кислота, також відома як кремнезем, це мінерал, який міститься в блакитній глині і має багато корисних властивостей для шкіри. Кремнієва кислота має здатність допомагати в боротьбі з вільними радикалами завдяки своїм антиоксидантним властивостям. Вона також може покращувати здоров’я шкіри, волосся та нігтів, оскільки вона є ключовим компонентом колагену, який підтримує здоров’я цих тканин.

Основні властивості міцелярної води з кремнієвою кислотою:

Ексфоліація: Кремнієва кислота може допомогти зняти ороговілу шкіру, покращуючи її текстуру та вигляд. Вона може допомогти видалити мертві клітини шкіри, що можуть призвести до появи висипань та несиметричного коліру шкіри.

Зволоження: Міцелярна вода з кремнієвою кислотою може допомогти зберегти рівень зволоженості шкіри, попереджаючи її від сухості та лущення. Вона може також підвищити ефективність інших зволожуючих засобів, які використовуються в догляді за шкірою.

Зменшення вугрових висипів: Міцелярна вода з кремнієвою кислотою може допомогти зменшити вугрові висипання та попередити появу нових. Вона може допомогти очистити пори від забруднень та зменшити видимість плям та рубців.

Попередження появи зморшок: Кремнієва кислота має антиоксидантні властивості, які допомагають боротися зі стресом та вільними радикалами, що можуть призвести до появи зморшок. Вона може допомогти покращити еластичність шкіри, зменшуючи відчуття стягнутості та сухості.

Міцелярна водаМіцелярна вода “Beaute minerale” має унікальний склад мінералів, котрий допомагає оздоровленню і омолодженню шкіри завдяки щоденному догляду з їх використанням.

Вміст – 250 ± 10 мл.

Склад продукту: Мінеральна вода “Beaute minerale”, полісорбат 20, кокоамідопропіл бетаїн, гліцерин, д-пантенол, суміш екстрактів ромашки, чайного дерева, мандарину, лаванди, жасміну, феноксіетанол

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення

Вартість зі знижкою 175 грн.