Комплекс для догляду за обличчям з мінералами блакитної глини

Комплекс для догляду за шкірою

Комплекс для догляду за шкірою

Комплекс для догляду за шкірою обличчя з мінералами блакитної глини для покращення здоров’я і вигляду шкіри. Тонік може допомогти підготувати шкіру до наступних етапів догляду, зволожити її і підвищити її тонус. Міцелярна вода ж зазвичай використовується для очищення шкіри від забруднень і макіяжу.

Основні властивості комплексу для догляду на основі мінералів блакитної глини:

  1. Очищення: Міцелярна вода допомагає ефективно очистити шкіру від забруднень, макіяжу і зайвого себуму. Вона може допомогти підтримувати здоровий баланс рівня pH шкіри, що допомагає запобігти появі висипань і різних інфекцій.
  2. Зволоження: Кремнієва кислота, котра входить в мінеральний комплекс може допомогти підвищити рівень зволоженості шкіри і попередити втрату вологи. Вона може допомогти зберегти гладкість і м’якість шкіри, зволожуючи її.
  3. Відновлення: Тонік може допомогти відновити пошкоджену шкіру та покращити її текстуру і вигляд. Він може також допомогти зменшити появу ознак старіння, таких як зморшки, плями та темні кола під очима.
  4. Захист: Тонік може допомогти захистити шкіру від шкідливих факторів довкілля, таких як сонце, забруднення повітря і стрес. Міцелярна вода може також допомогти захистити шкіру від забруднень, що можуть запобігти її здоров’ю та красі.

Кремнієва кислота, також відома як кремнезем, є одним з ключових компонентів здорової шкіри. Вона може бути використана для поліпшення зовнішнього вигляду шкіри обличчя, зменшення вікових змін та покращення її структури. Кремнієва кислота може допомогти зберегти вологу в шкірі, зменшити появу зморшок і покращити текстуру шкіри.

Комплекс для догляду за шкірою

Вміст – 2 флакони по 250 мл. В комплекс входить Міцелярна вода з мінералами блакитної глини і Тонік відновлюючийй з мінералами блакитної глини

Термін придатності: 12 місяців з дати виготовлення

Вартість зі знижкою 320 грн.

Комплекс для догляду за шкірою - замовити